Slavnostní finále karlovarského festivalu si ani letos nenechala ujít celá řada známých tváří, které (nejen) ve světě filmu něco znamenají. Jak si hosté vedli na poli módy?!

Sympatická moderátorka, hudebnice a herečka Emma Smetana je pověstná tím, že stojaté vody českého rybníčku ráda rozčeří nezvyklou módní kreací. Ani ceremoniál v hotelu Thermal nebyl výjimkou. Volánové šaty starorůžové barvy díky vhodně zvoleným detailům rozhodně nepůsobily usedle. Hvězda Novy je proto nemusela "jistit" šperky, stačilo je doplnit vhodným líčením. I její přítel, herec Jordan Haj obstál téměř na výbornou.

Donutil-manzelka

Oblíbený herec Miroslav Donutil s léty svůj styl rozhodně nemění, a tak výsledný efekt musí "oživovat" jeho sympatická manžela Zuzana, která záplavu černé rozbila stříbrnými detaily, a sladila se tak dokonale se svým chotěm.

Barta

Uznávaný hudebník si šel vždycky vlastní cestou, módou si nikdy hlavu nelámal a konvencím se vyhýbal obloukem. Na závěrečný ceremoniál dorazil v modelu "Každý pes jiná ves", nezachránila to ani sympatická mladá dáma, která jej doprovodila. Ta ale jeho fanynkám jistě "vadí" mnohem víc než fakt, že se Bárta na vrcholnou společenskou akci neumí (nebo programově nechce) vhodně obléknout.

Tenisky si měl hudebník nechat na koncertní pódium nebo výlet do přírody, kterou tak miluje. Stejně tak i kalhoty, rádoby "hospodská" rozhalenka a sako jsou úplně mimo.

Smetana-pritel

Foto: Herminapress.cz