Desítka nejkrásnějších dívek Česka je na světě! O zajímavé tváře mezi finalistkami České Miss 2014 přitom není nouze. Je mezi nimi i přítelkyně Tomáše Topolánka Simona Dvořáková (19).

Sympatická kráska, která měla skvěle našlápnuto k topmodelky s velkým potenciálem, se nakonec rozhodla zůstat v českých luzích a hájích.

"Mám jiné priority. Raději bych se věnovala hlavně studiu. Nepopírám, že je práce v zahraničí lákavá a v mnoha ohledech zajímavá, ale vydám se jiným směrem," svěřila porotcům Dvořáková, kterou kromě studia baví také sport, jemuž se věnuje už od útlého dětství.

To zaujalo hlavně šéfku soutěže Michaelu Maláčovou. "Vidím, že v golfu jste víc než dobrá, máte handicap 14, 3, to je velmi slušné, to bychom se někdy v budoucnu mohly setkat na greenu," nechala se slyšet.

Kromě golfu se studentka gymnázia věnuje také lyžování, jízdě na snowboardu, miluje také pohled na svět z koňského sedla a tím výčet jejích aktivit zdaleka nekončí.

Není divu, že se o ní mluví jako o jedné z horkých favoritek, které by v březnu mohly dosáhnout na vítězství. I dalších devět dívek má rozhodně co nabídnout. Podívejte se ně v následující galerii.

Foto: Archiv Česká Miss