Rozkošný název pro nejintimnější sexuální aktivitu, kterou je orální sex. S ústy, jazykem, zuby a rty se přitom dají dělat divy. 

Dejte si na čas Začínejte zvolna a rozvážně. I obnažování může být vzrušující, zvlášť když si budete při něm navzájem vykládat, co všechno bude a na co se může těšit. Neexistuje muž, který by nebyl nadšený z toho, že jeho penis milujete. A stejně tak žena, která by se netěšila na mužovo laskání.

Buďte voňaví Kulantně řečeno nezapomínejte na hygienu. Ve chvíli, kdy se budete milovat ústy, je třeba, abyste oba byli vymydlení. Pro vás, stejně tak pro partnera, by mělo být samozřejmostí dokonalé umytí genitálií. Na škodu není ani jejich vyholení, které je nejen módní, ale i velice praktické. A co kdybyste se umyli navzájem a hru započali už v koupelně?

Ukažte, že máte chuť! Muži orální sex milují a jsou téměř vždy ochotni ho provozovat. Takže když se k němu schyluje, předveďte svému partnerovi koncert touhy. Postupujte odshora dolů, od ušních lalůčků až k nohám… Laskejte ho i jinde, než tam, kam směřujete.

Zapojte fantazii Orální sex není jenom o tom, že vezmete jeho penis do úst. Podstatné je, CO s ním budete dělat. Kromě akce „nahoru dolů“ je možné ho olizovat, sát, líbat, zkrátka si s ním hrát. Zapojte fantazii a napadne vás spousta dalších možností. A nezapomeňte ani na varlata. Většina pánů miluje, když si s nimi hrajete.

A co zuby? I zuby mohou posloužit ke stimulaci, ale musí se to s nimi umět. Základní poučka zní: opatrně! Některý muž jejich zapojení do akce vítá, jiný ho nesnáší. Sondujte půdu a uvidíte.

Ukažte mu jeho cíl Snažte se odhadnout okamžik, kdy by si měl pohrát i váš partner s vámi. Veďte jeho ruku tam, kde ji chcete mít a trochu mu pomozte. Při stimulaci klitorisu nezapomeňte na lubrikant. Jinak řečeno – vlhčete!

Jazykové přednosti Říká se, že dotyk jazykem na klitoris by měl být lehký, něžný, takový dotyk motýlích křídel. Muž by jím měl kmitat ze strany na strany a přitom zapojit i prsty, kterými stimuluje svoji partnerku uvnitř. A po chvíli to může zkusit naopak. A pokud nikam nespěcháte, můžete spolu zapátrat i po bodu G…

Nemlčte! Pokud budete němá jako ryba, bude si muž myslet, že se vám to s ním nelíbí, a to nechcete, ne? I při orálním sexu dávejte najevo svoje vzrušení a nestyďte se říct naplno, co se vám líbí, co chcete, po čem toužíte. A nebojte se i tvrdších výrazů. V sexu je přece dovoleno vše – když se to líbí oběma.

Foto: 123rf.com