Úřadující Česká Miss Gábina Kratochvílová (23) co nevidět začne balit kufry na velké finále Miss Universe, které vyvrcholí 9. listopadu v Moskvě. Pomohou jí k úspěchu překrásné šaty od návrhářky Beaty Rajské?!

Do kufru si zabalí čtvery krátké koktejlové šaty a čtvery dlouhé večerní, z nichž jedny jsou černé plisované z kolekce Popelky. Dvě sytě oranžové róby jsou připravené ve dvou verzích, ve nichž českou krásku nikdo nepřehlédne.

"Práci Beaty Rajské obdivuji už dlouho a její modely se mi moc líbí. Od první chvíle jsem byla pyšná, že budu Českou republiku reprezentovat právě v šatech od ní," pochvaluje si kráska.

"A tak jsem byla jen zvědavá na střih i barvu a těšila se, jak se v nich budu cítit. A jsem nadšená! Šaty jsou jako dech, jsou neuvěřitelné, krásně vlají, úžasně mi sednou a jsou nádherné!" raduje se Gábina, která už se nemůže dočkat, až je předvede v Moskvě v přímém přenosu velké finálové show 9. listopadu.

"Příprava šatů trvala 72 hodin ruční práce a paní krejčová se přitom musela postavit na židli, protože když si nastavila figurínu na šaty, nedosáhla na aranžování," prozradila návrhářka.

Foto: Herminapress.cz