Léto v Brně je ve znamení velkého odhalování. Výstava Bodies Revealed otevřela opět své brány a pozvaní hosté strávili odpoledne nejen ve společnosti ohromujících celotělových exponátů, ale i Gábiny Partyšové, která slavnostní otevření moderovala.

Svou účastí podpořily tuto unikátní expozici i Hanka Mašlíková, Tereza Budková (1. vícemiss 2009) a Veronika Chmelířová (1. vícemis 2007). „Dlouho jsem neviděla tolik zajímavostí pod jednou střechou! Jsem velký nadšenec sportování a své tělo ráda sleduji. Výstava mi odhalila mnoho věcí, které jsem vůbec netušila… Jde opravdu o fascinující zážitek!“ řekla nám usměvavá Gábina.

„Své tělo moc dobře znám, ale proč ho nepoznat detailněji? Jsem ráda, že Bodies Revealed je opět v Čechách a je ještě zajímavější a rozsáhlejší. Projekty tohoto typu správně motivují ke zdravému životnímu stylu, který sama dodržuji a ráda jej podpořím,“ nechala se slyšet Hanka Mašlíková.

Krásnými těly se to v Galerii Vlněna jen hemžilo. Výstavu Bodies Revealed bude v těchto prostorách možno shlédnout do 30.listopadu a své návštěvníky letos překvapí nejen unikátními exponáty, ale především rozměrem celé expozice a důrazem na edukativní význam.

Foto: Archiv