Dost bylo práce, řekla si moderátorka Gábina Partyšová  (35) a se synem Kristiánem vyrazila do aquaparku nedaleko Pasohlávek na jižní Moravě. 

"Kristiánek plave od 2,5 let, pořád se potápí, skáče ve vodě. Říkám mu, že je takový pod-vodník," svěřila se smíchem Partyšová, která ukázala svoji vypracovanou postavu v plavkách.

"Byli jsme ve vířivce, na vodních atrakcích a vyzkoušeli jsme i pár togobánů, na některé je Kristinánek ještě malý, ale některé byly pro něj super, a jelikož se otevírají postupně i venkovní bazény bylo to opravdu moc fajn, navíc mě nadchlo, že se v Aqualandu Moravia konají víkendové tematické akce pro děti," prozradila moderátorka.

Partyšové v poslední době jenom září. Do jejího života totiž vstoupil nový muž, s nímž je konečně šťastná. "Jsem zamilovaná, ale o svém partnerovi zatím mluvit nechci," zařekla se moderátorka.

V současné době si na nedostatek práce nemůže stěžovat. "Moderuji různé eventy i golfy, navíc jsem dostala nabídku z televize, tak ji zvažuji, možná se na podzim, kdy půjde Kristián do školy, vrátím na televizní obrazovky," dodala Partyšová.

Foto: Archiv