Moderátorka Martina Gavriely (35) má jeden velký sen! Spolu s přítelem, muzikantem Marcusem Tranem a dětmi se chce odstěhovat do Austrálie, kde chce začít nový život.

Toho, že by si s přítelem, s nímž je tři roky, začali v novém prostředí lézt na nervy, se ale nebojí. "Náš vztah nezačal sexem, ale jako přátelství. Možná proto u nás zatím žádná krize nevypukla," svěřila se Martina.

"Navíc poslední rok spolu trávíme čtyřiadvacet hodin denně, jsme skoro jako jedno tělo, jedna duše," nechala se slyšet Gavriely, která loňský rok strávila hlavně jako žena v domácnosti.

Rozhodně to ale není tak, že by Martina platila za semetriku, která svého mladšího zajíčka drží na uzdě. Prý je to Marcus, který si zakládá na rodinném životě a chce se svojí láskou a jejími dvěma dětmi trávit veškerý čas.

"Já už si prožila své, jsem vyklidněná a nemám potřebu někoho hlídat. Pokud by mu náš vztah nevyhovoval, určitě ho nebudu násilím držet doma," říká Martina.

Ta se spolu se svým přítelem před koncem roku vydala na speciální akci věnovanou osobnímu rozvoji. Společně učili ovládat svou mysl, zbavit se negativní energie a do nového roku tak vstoupit s čistými myšlenkami a přáními.

Co to v praxi znamenalo? Martina překonala svůj strach ze střepů, neboť si loni ošklivě poranila chodidlo právě o střep, a bez bosá se po nich s klidnou myslí prošla. Ruku v ruce se s Marcusem prošla i po rozžhavených uhlících, které dosahovaly 600 stupňů Celsia.

Foto: Archiv