V posledních letech jedeme na vlně multi funkčních líčidel, které zvládnou hned několik zkrášlovacích úkonů. Během léta se vám budou hodit! Vejdou se do kapsy, a tak budete stále k nakousnutí.

YSL Baby Doll Kiss & Blush

85521_RP_210x297_KISS&BLUSH_HD_2.indd

Vypadá jako lesk na rty, ale nenechte se zmást. Ve stylovém zlatočerném flakonku se skrývá vychytané multilíčidlo na rty a líčka. Můžete jej použít jak je libo. Má zajímavou gelovokrémovou konzistenci, která na pleti zanechá hedvábnou stopu, zmatní ji a přirozeně natónuje. Výhoda Baby Doll Kiss and Blush je, že se skvěle roztírá doztracena – k aplikaci budete potřebovat jen bříška prstů. Naneste několik kapek barvičky na tváře, kde bude barva nejintenzivnější. Pak ji roztírejte směrem ke spánkům. Na rty použijte buď stejný odstín, nebo jakýkoliv jiný, na výběr máte z deseti. Nás nejvíc baví trendy kombinace fuchsiové a korálové (odstín 1 a 4). (1050 Kč)

MAC Prep + Prime CC Colour Correcting

MAC-Prep-Prime-CC-Colour-Correcting-SPF-30

Nemůžeme opomenout populární CC krém, který pleť promění během vteřinky, navíc ji chrání před UVA a UVB zářením. V létě jej můžete používat místo make-upu, protože hravě zakryje drobné nedokonalosti a sjednotí tón obličeje. Krémová konzistence navíc hydratuje a vyhlazuje drobné linky. Na výběr máte hned čtyři odstíny – každý z nich řeší jiný problém s pletí. Růžový (Illuminate) rozjasňuje zašedlou unavenou pleť, žlutý (Neutralize) si poradí se zarudlými flíčky. Béžový (Adjust) sjednocuje větší barevné nerovnosti a Broskvový (Recharge) se hodí pro korekci tmavší pleti. (SPF 30, 800 Kč)

Nars Multiple

multiple_orgasm_02

Hledáte praktický zázrak v tyčince? Pak vsaďte na tento legendární stick, který existuje v několika barevných provedeních. Asi nejpopulárnější je odstín Orgasm! Jeho úspěch tkví hlavně v tom, že sluší úplně každé ženě. Tyčinka se používá buď jako krémová tvářenka, rtěnka, oční stíny nebo rozjasňovač. Fantazii se meze nekladou! Orgasm vypadá krásně na nahé pleti bez zbytečných vrstev make-upu. Prostě ideální líčidlo na pláž! (1200 Kč)

Benefit Fake-up

fake_up

Jestli vás na vašem korektoru pod oči štve, že zalézá do jemných vrásek, vyměňte ho za Fake-up. Nejen že nedělá nevzhledné rýhy, kryje tmavé skvrny, ale navíc vyživuje pokožku očního okolí. Použití je tak jednoduché: nanesete korektor na místa, kde vás trápí kruhy a jemně jej rozetřete doztracena pomocí prstů. Efekt krytí vydrží celý den i v horku. (790 Kč)

Foto: Archiv