Bavič Richard Genzer (46) má ale pořádnou smůlu! Na otvíračce motokárové haly v Horních Počernicích nemohl kvůli vážné nemoci usednout za volant.

"Mám trombózu, zánět žil, takže si nemohu sednout za volant. Ale majitelé jsou mí kamarádi, tak jsem tu nemohl chybět," nechala se slyšet hvězda Partičky, která do Praga areny dorazila taxíkem.

"Mám navíc i problémy se srážlivostí krve, tak jsem nechtěl zbytečně riskovat," řekl Super.cz Genzer, který těm, co do motokár usedli, alespoň vydatně fandil.

Genzer-Hanychova

Utrum s ježděním měla i Agáta Hanychová, která má poraněné šlachy a zlomenou kůstku v nártu, a její nohu "zdobí" sádra. Nejen proto si měla s Geňou co povídat.

Lounova-Gavriely

To zpěvačka Olga Lounová si projížďku nenechala ujít a pořádně si jí užila, stejně jako moderátorka Martina Gavriely. Ta se teprve po několika letech svěřila, jak ošklivou nehodou si musela projít.

"Nemohla jsem za to, motocyklista mi vjel doslova pod kola. Já jsem se mu snažila vyhnout a nakonec jsem to napálila i s dcerou v autě do stromu. Naštěstí se nám nic nestalo," oddechla si.

"Bohužel motocyklista pak zraněním podlehl v nemocnici. Dva roky jsem brala antidepresiva," dodala Gavriely, která od té doby jezdí ještě opatrněji a s velkým respektem.

Foto: Herminapress.cz