Ceny české filmové kritiky se mezi herci, filmovými a televizními tvůrci těší velké oblibě. Nejinak tomu bylo i letos. Škoda jen, že slavnostnosti večera neodpovídaly i některé modely.

Těžko si v českých luzích a hájích můžeme hrát na Hollywood. Tématikou a finančními rozpočty počínaje, hvězdností a úrovní některých outfitů zúčastněných konče.

Samozřejmě i u nás existují hvězdy, které mají módu v malíku a málokdy ve výběru sáhnou vedle. Příkladem za všechny budiž Aňa Geislerová (37), která už léta platí za nejlépe oblékané herečky u nás.

Tentokrát zvolila zdánlivě jednoduché, leč o to povedenější šaty, v nichž s grácií sobě vlastní prodala štíhlou postavu, za níž by většina žen sedm měsíců po porodu dala bůhvíco. Zaujaly pak zejména luxusní střevíčky, díky nimž se Aňa nemusela "jistit" dalšími šperky.

Aňa Geislerová

Scénárista Štěpán Hulík (29), který zabodoval s prvotinou Hořící keř, si cenu kritiků bezesporu zasloužil. Za své hovoří nejen úroveň jeho debutu, ale i divácký ohlas, který si seriál pod taktovkou HBO získal.

Co se oblečení týče, nijak nevybočil, ale rozhodně se za svůj model nemusel stydět. Patřil totiž mezi ty povednější, což platí i o jeho zdánlivě ledabylém sestřihu.

Scénárista Štěpán Hulík přebíral cenu za svou prvotinu Hořící keř.

Po svém se s dress codem poprala i herečka, zpěvačka a moderátorka Kateřina Winterová (37). Maminka dvou synů si zřejmě vzpomněla na divočejší období, kdy působila jako tanečnice, a podle toho se také oblékla. Její rudá asymetrická róba nešla přehlédnout.

Dáma, která se nedávno blýskla s kamarádkou Lindou Rybovou v pořadu Herbář, kde opěvovala přírodu, bylinky a biopotraviny, si pak pozornost pojistila kabelkou ve tvaru rukavic. V neposlední řadě ale také pořádnými kozačkami, které v mnohém odkazovaly k holínkám, jež si brala na vybírání řepy.

Kateřina Winterová

Posuďte sami, kdo se pověstnému glamour stylu, který by si akce tohoto významu jistě zasloužila, přiblížil nejvíc.

Foto: Herminapress.cz