I druhý Glancovní víkend v malebném Resortu Svatá Kateřina se vydařil na jedničku! Zasloužily se o to nejen pohoda, relax a skvělé wellness zázemí. Ke skvělé atmosféře přispěl také nabitý doprovodný program a hvězdní hosté.

Páteční uvítací večeře a také tombola, kterou uvedla pohotová a vtipná moderátorka Andrea Ježková, skvěle odstartovaly na zážitky bohaté dva dny uprostřed Vysočiny.

Jednou z cen v tombole byly i inovativní župany PROWELL, které dokáží odvést vlhkost z těla a i mokrý župan se tak stane hřejivým dotekem luxusu, který dámy ocenily.

Už v sobotu dopoledne se všichni přítomní od nutriční terapeutky Lady Noskové dozvěděli, jak si pochutnat a přitom nepřibrat a ještě utužit své zdraví.

Neméně poutavá byla i přednáška o nových módních trendech pod taktovkou společnosti Lindex, stejně jako ta, o níž se postrarala francouzská kosmetická značka Lancôme. Dámy se tak dozvěděly nejen, co se bude nadcházející sezonu nosit, ale i to, jak se nalíčit podle posledních trendů. Nechyběly totiž zkušené vizážistky firmy Lancôme, které všem zájemkyním poradily a předvedly pár učinných triků a tipů.

Celý den pak byla k dispozici věhlasná čarodějka Marcela Košanová, která všem, kdo měli chuť a odvahu, vyložila budoucnost.

Sobotní večer už patřil skvělé Halině Pawlowské a jejím hostům – Marcele Košanové a Vendule Svobodové. Povedený dámský trojlístek bavil od začátku až do konce a byl bezkonkurenčním zakončením Glancovního programu.

Hvězdami, které povedený víkend spolutvářely, jste ale byly i vy, milé dámy. Tímto bychom vám rádi jménem časopisu Glanc poděkovali a pevně věříme, že se najdete i v následující fotogalerii.

Foto: Vladan Krumpl