Deepak Chopra, guru americké ájurvédské medicíny, respektovaný duchovní poradce, odborník na zdravý životní styl a oblíbený praktik celostní medicíny poprvé ve své úspěšné kariéře zavítá do České republiky!
15. května povede ve Velkém sále Lucerny přednášku „Budoucnost zdravého a úspěšného života“. Deepak Chopra vytvořil vlastní filosofii léčení, která propojuje tradiční východní léčitelské umění s tím nejlepším, co nabízí západní medicína. Základním pilířem zdraví je propojení mysli a těla a péče o jejich rovnováhu. Lidé musí tuto rovnováhu udržovat a starat se nejen o svou fyzickou stránku, ale také o tu psychickou. Tělu musíme naslouchat a v případě potřeby vyhledat odpovídající léčbu či radu. Spokojený život podle Chopry neznamená pouhé dosažení materiálních statků, představuje duchovní cestu, kterou se musíme vydat.

Oprah-Winfrey

Deepak Chopra je autorem více než 75 knih, které byly přeloženy do 35 jazyků, a jejichž celosvětový náklad přesáhl 20 milionů výtisků. Na Chopru se se žádostí o odborné konzultace obracejí známé osobnosti, např. Dave Stewart, Lady Gaga, 50Cent, Orlando Bloom, Elizabeth Taylor, Goldie Hawn a další. Mezi jeho klienty patří Madonna, Michail Gorbačov nebo Hilary a Bill Clintonovi. S Oprah Winfrey pořádá online meditační kurzy „21-day Meditation Challenge“. Vstupenky jsou v prodeji na www.vstupenkov.cz. Podívejte se na video a poslechněte si Deepakův názor na spirituální svět a jak je možné se vyléčit bez léků!
Zdroj: Youtube
Foto: Archiv