Od té doby, co Hana Mašlíková (31) začala pracovat jako televizní moderátorka, je nucena denně používat make-up, který pleti příliš neprospívá.

Ve volném čase ráda sportuje a zvýšená fyzická aktivita pleť také velmi zatěžuje. Proto se před nějakou dobou rozhodla, že se vydá k odborníkům, kteří její pleti uleví.

"Mám dost citlivou pleť, takže každodenní líčení a odličování mělo za následek různé vyrážky, alergické reakce, zanícení atd. Má pleť se pomalu, ale jistě stávala mým komplexem. Bojovala jsem s tím všemi možnými způsoby, ale pokaždé marně," přiznala.

"Pro Hanku jsme zvolili speciální mikrojehličkovou radiofrekvenci, která pleť nejen výrazně omladí, ale také odstraní případné akné," říká odbornice na zdravý životní styl a správné hubnutí Petra Řehořková z Petra Clinic.

Po ošetření následovalo bezbolestné vyčištění pleti laserem, aplikace kyseliny hyaluronové a Hanka se mohla bez starostí hned vrátit mezi lidi, a to klidně bez make-upu.

"Teď jsem konečně spokojenější a věřím, že brzy bude po problému. Ráda se sem vracím i kvůli báječnému personálu," pochvalovala si Mašlíková.

4Hanka Mašlíková ví, že její dekolt patří k jejím přednostem, a proto podstoupila mezoterapii dekoltu mPANK2633

Foto: Archiv