Od té doby, co Agáta Hanychová (27) spojila svůj život s Jakubem Prachařem (29), jenom kvete! Není divu. Její manžel ji totiž rozmazluje nejrůznějšími způsoby.

"Grilujeme obden, ale celé je to dílem mého manžela. Ke grilu prostě ženský moc nepatří. Já to všechno připravím a naložím, ale pak to nechám na něm," svěřila se pro iGlanc.cz Agáta.

Agata_syn2

A co je největším majstrštykem jejího chotě? "Určitě čavabčiči, to dělá skvěle. Jíme je samotné, ani nepotřebujeme žádné omáčky," nechala se slyšet na povedeném odpoledni v GrilCentru Weber v pražském Braníku.

Ani Hanychová ale nezůstává coby zkušená a šikovná kuchařka pozadu. "Já umím skvěle pstruhy, které pokapu citrónem a naplním bylinkami," blýskla se modelka a moderátorka, která dorazila spolu se synem Kryšpínem, sestřičkou Kordulou a maminkou Veronikou Žilkovou.

Její kuchařský um mohli přítomní hosté vyzkoušet na vlastní kůži, respektive chuťové pohárky. Právě Agáta totiž pro všechny uvařila pravé italské houbové rizoto. A nutno říct, že se jí povedlo víc než na výbornou. Není divu, že už je pod čepcem!

Kryspin_Kordula

Foto: Herminapress.cz