Když jsem měla představení (one woman show Strašná nádhera ve městě Blovice), tak ke mně přišla novinářka a zeptala se mne, zda bych chtěla, aby se mne někdo na něco zajímavého zeptal. A to bych teda moc chtěla!!!

Naštěstí (a často na rozdíl) od novinářů mi ale divačky a čtenářky zajímavé dotazy kladou. A právě na pár (to znamená dva a jeden bonus) dotazy se dnes pokusím odpovědět.

Tělesná vášeň v každém věku Milá Lauro, píšete, že je vám 57 let, a že vás děsí představa sexu. Že se bojíte novému partnerovi ukázat své tučné tělo… Myslím, že jste šťastná žena! Za prvé máte hodně mužských nabídek (to jste napsala) a za druhé vás stále ještě sex vůbec zajímá!!!!

Já mám kamarádku stejně mladou jako jste vy a ta se mi nedávno svěřila, že dřív žila pro sex a dnes jí nepřipadá nic vzdálenější, než že by jí někdo funěl do uší a ona by se měla oddávat tělesné vášni…

A že se bojíte ukázat své tělo? Jděte navštívit nějakou nemocnici s dlouhodobě nemocnými. Dobře si prohlédněte mužské a pak ženské pokoje. Uvidíte, jak smutně vypadají mužské figury, jak jsou na tom muži mnohem hůř než stejně staré ženy. Právě v těch nemocnicích je to vidět, když jsou muži bez svých protějšků… Kdybyste napsala, že se děsíte, až uvidíte to ošklivé mužské tělo, pochopila bych vás a politovala. Ale takhle?! Takhle mohu jen zvolat: „Sexuj, sexuj, výkrucaj, dopředu sa z toho nehrůcaj!“ 

(Ne)schopnost nade vše Milá Kláro, ptáte se docela jednoduše: „Rozvede se kvůli mně?“ Odpovím vám taky tak jednoduše. „Buď jo anebo ne.“ Nejsem totiž věštkyně ani kartářka, ani čarodějka. Vím jen, že všichni jsou schopni a taky často neschopní všeho!!!!

Neviditelný muž Milá Jarmilko, zajímá vás, proč nikde neukazuju svého manžela? Já ho ukazuju! Je ale tak hubený, že je prakticky neviditelný!