Šikovná partička! Herci Lukáš Vaculík (50), Adéla Gondíková (39), kterým skvěle sekundovala Monika Absolonová (36) a další, dokázali, že jsou mistry svého povolání. V rámci role totiž zvládnou leccos!

Režisér Antonín Procházka ověnčený několika cenami Thálie opět předvedl, že komedie v jeho podání marně hledají konkurenci. V Divadle Bez zábradlí se hrou Vztahy na úrovni dokázal diváky nejednou dostat smíchy do kolen.

Vaculik

Bez parádních hereckých výkonů a sošných těl by ale byl i on úplně namydlený! Třeba takový Vaculík všem přítomným dámám, možná i některým pánům, ukázal, že ani s padesáti křížky na krku člověk nemusí rezignovat na svůj vzhled. Jeho vypracované svaly by mu mohl závidět i o generaci mladší kolega.

Absolonová kromě nesporného hereckého umění převedla také svoje sexy křivky, za které se rozhodně nemusí stydět. Zpěvačka, která se před časem rozešla s podnikatelem Vratislavem Jandou, si tak rozhodně nemusí zoufat! Tělo má jako dvacítka, o temperamentu a neutuchající životní energii ani nemluvě, další potenciální ženich tak na sebe jistě nenechá dlouho čekat.

Gondikova

A do třetice Gondíková! Ta sice podle některých zvěstí musí pořád řešit údajné nevěry svého vyvoleného Jiřího Langmajera. Na prknech, co znamenají svět, ale ze sebe všechny chmury a pochybnosti odhazuje stejně rychle jako svršky. I v jejím případě se ale je na co dívat!

To ale diváci nejlépe posoudí sami. Jisté je to, že po závěrečném potlesku mohou být spokojení. Tahle parta, samozřejmě i s dalšími, kteří ve hře hrají, ze sebe vydává maximum!

Absolonova

Foto: Herminapress.cz