Nejbáječnější poloha je jakékoli úplně obyčejná – ale s novým mužem! Svatá pravda, ale pokud chcete zapojit toho svého, pak máme pro vás pár vtipných postřehů.

Ze statistik vyplývá, že polohy, které praktikujete při sexu, přímo souvisejí s mnoha faktory: kolik je vám let, nakolik vás sex baví nebo jak dlouho už „to“ děláte právě s tímhle chlapem. To, zda máte či nemáte bujnou fantazii, se dá považovat až za druhotnou záležitost. Takže… jak to udělat, aby vás bavil pořád ten samý chlap?!

V síti Sexuální přebornice s oblibou vyprávějí, jak je skvělý sex v houpací síti. A co je na houpací síti tak zvláštního? Všechno! Vzhledem k tomu, že síť se houpe, je možné vymyslet spoustu dalších variant. Například žena sedí a muž se k ní pomalu blíží… Technicky vzato je průnik víceméně neproveditelný, ale ta legrace, kterou si přitom dvojice užije! Zkrátka houpací síť je fantastická sexuální pomůcka, která vás naučí polohy, o kterých zatím možná jen potají sníte… A orální sex ve spojení se sítí je víc než zábavný…

Nejde o to jak, ale kde… Ono je to s těmi bláznivými sexuálními polohami asi tak – nejde ani tolik o to, jak ta která poloha vypadá, protože nakonec ty základní jsou jenom dvě – zepředu a zezadu. Pak už jde jenom o to, jestli se odehrávají vleže, ve stoje či vkleče. Spíš si člověk zapamatuje místo, je-li něčím zvláštní, a k němu pak případně i polohu. Časem zjistíte, že polohy vestoje se všelijak nazývají – třeba pštros, antilopa nebo vlk… Fakt ovšem je, že pokud máte k ruce chlapíka, který má bohatou fantazii, pak není na škodu občas zaexperimentovat. Třeba si lehnout na záda, nohy dát za hlavu a muže nechat doslova přidřepnout mezi svoje nohy. Sice musí být v kondici, ale ať se snaží! A když už jsme u té hlavy dolů, přepadnout přes lůžko a nevidět, neslyšet a nevědět, co se děje nahoře, to také není úplně marné. Jenom pozor! Ať jde o jakýkoli experiment, je třeba mít k ruce šikovného milence, který bude zodpovědně regulovat dění.

Foto: 123rf.com