Správný make-up by měl na pleti působit témeř neviditelně, ale musí si zároveň umět poradit s nedokonalostmi. Zapomeňte tedy na hutné konzistence! Představujeme vám ty nejlepší make-upy nové generace, ty dostupné i luxusní!

Maybelline New York Fit Me

Maybelline-Fit-Me-Foundation-Buff-Beige-182012

Make-up FIT ME na gelové bázi s jemnými pigmenty je opravdu hoden svého jnéna, protože sedne každému typu pleti. Vámi vybraný odstín, který by měl přesně korespondovat s tónem pleti, dokonale splyne s pokožkou a zároveň vytvoří zářivý a jemný film, takže vypadáte perfektně. Fit Me stoprocentně vyzmizíkuje nedokonalosti a viditelné póry, aniž by na obličeji zanechával pocit nepříjemné masky. Pleť je svěží, dýchá a vypadá přirozeně! (299 Kč)

L´Oréal Paris Nude Magique Eau de Teint

loreal-nude-magique-eau-de-teint-foundation-porcelain-191507

Žhavá novinka, která nás úplně dostala se jmenuje Eau de Teint. Naposto posouvá význam slova make-up! Jde totiž o unikátní druh make-upu, který se snadno roztírá a nanáší pomocí prstů. Jeho ultralehké složení, ještě lehčí než voda, je ideální pro perfektní „nude“ vzhled pleti nejen v letních měsících. Jedinečné složení obohacené o oleje pak zajistí dokonalé krytí s jemným nádechem zvoleného barevného odstínu. Skvěle zmatní, takže nebudete potřebovat pudr. Nemůžeme se ale ubránit srovnání s ikonou mezi make-upy: Maestrem od Armani. S Eau de Teint jsou si tak podobní, až mrazí… Jediné, co je na tomto make-upu horší, je nešikovně vyřešená lahvička. Při manipulaci s ní se dost možná, stejně jako my, ušpiníte, protože hodně tekutý make-up kape všude. Pipetka by se hodila více. (299 Kč)

Helena Rubinstein Color Clone

helena-rubinstein-color-clone-foundation-24-caramel-30ml

Novinka Color Clone z dílny Helena Rubinstein stojí na rozhraní péče o pleť a líčení a odhaluje skutečně transparentní a zářivou dokonalost. Tato novinka je navržena tak, aby replikovala barevnou strukturu pokožky. Pigmenty nové generace obsažené v Color Clone jsou proto jemnější a průsvitnější, perfektně přilínají ke každému typu pleti a vytvářejí tak čistou a jasnou barvu, která vydrží po celý den. Konzistence je hustá tak akorát a skvěle se s ní pracuje jak pomocí prstů, tak se štětcem. (1470 Kč)

YSL Forever Youth Liberator Serum Foundation

ysl

Je tu něco pro ty, kdo se bojí vrásek. Plně krycí make-up se sérem v jednom se díky své tekuté struktuře séra rozlévá po kůži a zajišťuje perfektní krytí. Obsahuje i vypínací činidlo a poskytuje celodenní hydrataci. Formule s mírou ochrany SPF 20 je dále obohacena o vitamín E a pomáhá chránit pleť před příznaky takzvaného fotostárnutí. Osvědčila se mám nejlépe jeho aplikace pomocí houbičky, jen tak je dílo dokonalé. (1550 Kč)

Náš tip: ještě před nanášením Forever Youth Liberator Serum Foundation vťukněte do pokožky trochu termální vody ve spreji a nechte ji zcela vstředat. Pak bude vaše pleť jako znovuzrozená!

Foto: 123rf.com a archiv