Fenoménem posledních let se staly internetové seznamovací portály. Pokud se rozhodnete najít partnera tímto způsobem, možná vám pomůže následující desatero…

  1. Pokud nemá foto, nechte si ho poslat. A vyžadujte fotku bez černých brýlí! Protože v nich jsou všichni muži sexy, ale bez nich…?
  2. Všimněte si, jak často na seznamce je a zda vždy píše i vám. Pokud tam „bydlí“, pak je pro vás nezajímavý.
  3. Dost podstatná je i informace, od kdy je zalogován. Od roku 2004…? Nejspíš jenom loví, nebo neví, co chce.
  4. Pokud nemá vyplněný profil, vyžadujte to. Jestliže opomíjí kolonky, které vás zajímají (třeba zadaný-nezadaný), je to podezřelé.
  5. Před prvním setkáním si zatelefonujte. Zjistíte nejen schopnost komunikace, ale můžete se i vyptat na to, co vás zajímá.
  6. Schůzku si dávejte na veřejném místě, nejlépe v kavárně, kde vás sleduje mnoho očí. Nescházejte se večer ani „někde na rohu“.
  7. Nesnažte se vypadat a chovat jinak, než je vaše přirozenost. Afektované ženy netáhnou a časem by to stejně prasklo.
  8. Určitě nepijte na prvním (ani druhém, třetím) rande alkohol a když, tak minimálně. Když se lidé opijí, je všechno jinak.
  9. Nenechte se zlákat líbivou fasádou. Muže prověříte, jak známo, podle bot. Jde o vkus a čistotu – ne o majetek…
  10. Říká se, že když se sejdou dva lidé, seznamuje se jich vlastně šest. Žena, jaká si myslíte, že jste, žena, jaká opravdu jste a žena, jakou byste chtěla být. Totéž platí i z druhé strany. Takže na první schůzce a možná ani na páté svůj protějšek neznáte. Na to pamatujte!

Foto: 123rf.com