Být psím miláčkem Britney Spears (32), Paris Hilton (32) nebo Oprah Winfrey (59) se víc než vyplatí! Světoznámé hvězdy za ně utrácejí sumy, z nichž se normálnímu smrtelníkovi točí hlava.

Nového člena domácnosti si popová diva pořídila v roce 2012. Za jorkšírského teriéra Hannah utratila v přepočtu 26 tisíc korun. "Seznamte se s mojí novou holčičkou Hannah. Není rozkošná?" komentovala Britney na Twitteru, kde svému chlupáči dokonce založila vlastní profil, na kterém má nyní více než 50 tisíc fanoušků.

Spears svému mazlíčku pořizuje oblečky a obojky od luxusních značek, které často ladí se svým outfitem. Zpěvačka si prošla psychicky náročným obdobím, když se Hannah ocitla v kritickém stavu a byla několikrát hospitalizována.

oprah winfrey se psy

Nejinak tomu je i v případě nejbohatší moderátorky. Winfrey vlastní celkem pět psů. Ráda se svými mazlíčky, mezi které patří dva zlatí retrívři, dva špringršpanělé a jeden kokršpaněl, chlubí na svém Twitteru i Instagramu. Moderátorka své chlupáče považuje za jednu z největších radostí ve svém životě, proto jim dopřává jen to nejlepší.

Aby její miláčci nezůstali nezaopatřeni, nechala pro ně Oprah založit fond, ke kterému patří tučné konto v přepočtu 600 milionů korun. "Vzhledem k tomu, že moderátorka nemá žádné vlastní potomky, péče o její chlupaté miláčky je řádně ošetřena i v její závěti," popsali reportéři časopisu Fine Living.

HILTON

Ve výčtu hvězd, které pro své mazlíčky chtějí jen to nejlepší, samozřejmě nemůže chybět ani rozmařilá dědička hotelového impéria. Čivava Tinkerbell je téměř stejně slavná jako samotná majitelka, která ji s hrdostí ukazuje na veřejných akcích. I když Paris vlastní více chlupatých mazlíčků, Tinkerbell patří mezi její nejoblíbenější.

O své čivavě Paris mluví jako o svém miminku a dokonce jí postavila i dvoupatrové sídlo o rozloze 28 m2 v přepočtu za neuvěřitelných 6,5 mil. Kč. Paris vybavila sídlo pro svého mazlíčka luxusním nábytkem, který přesně odpovídá jejímu vkusu. "Chtěla jsem, aby její sídlo vypadalo jako miniatura mého domu," vysvětlovala dědička v pořadu Nóbl chlupáči.

Foto: Archiv