Jestli si myslíte, že dojít ke štěstí je snadné, když je někdo mladý a krásný, pak se můžete setsakra mýlit. Nevěříte? Pak se vydejte na situační komedii o lásce a sexu na nábytku IKEA z dílny Studia Dva.

Tři milenecké dvojice a rozmazlená čivava svádějí ve třech jednoaktovkách doslova boj o ten pomíjivý pocit, o kterém už kdosi řekl, že je to „muška jenom zlatá“. Na rozkládací skandinávské pohovce se odehrávají situace, které mnozí z nás znají a se kterými se každý z nás alespoň jednou v životě musí vypořádat. V rámci Metropolitního léta hereckých osobností můžete tuto letošní premiéru vidět na Letní scéně Vyšehrad. Určitě se budete spolu s herci, mezi kterými je Filip Blažek, Jana Stryková nebo Michal Slaný, bavit.

O lásce

To ale není všechno. Studio Dva připravilo několik dalších her, které uvedlo už v minulých letech. Víte všechno o mužích? Nebo o ženách? Nejspíš ne – a dozvědět se to můžete v kusech s polopatickými názvy: Vše o mužích a Vše o ženách. Opravdovou lahůdkou jsou dvě hry, ve kterých exceluje partnerská dvojice Krausová-Roden, O lásce a Otevřené manželství. O čem asi tak budou? Vydejte se na Vyšehrad a uvidíte!

www.studiodva.cz

Foto: Archiv