Herečky Kamila Špráchalová (41) a Kateřina Hrachovcová (38) ze seriálu Cesty domů se na filipojakubskou noc, která připadá na 30. duben, připravily víc než dokonale.

Spolu s Petrou Horváthovou a Vendulkou Křížovou se vypravily ke známé čarodějce Marcele Košanové, na níž nedají dopustit například Ilona Csáková nebo Ivanka Gottová. S její pomoci pak společnými silami vyrobily amulet lásky. Ten má nezadaným ženám lásku přivolat a těm šťastně zadaným pomoci vztah udržet. Obsahoval okvětní plátky růže, snítky levandule, růženín a další ingredience.

herecky2

Vzhledem k tomu, že jsou všechny kromě Horváthové šťastně zadané, slibovaly si od amuletu úplně jiné věci, které se ale nemají prozrazovat. "Nevím, jestli se za pomoci kouzel dá přivolat nebo posílit láska, ale já na věci mezi nebem a zemí věřím. Důležité je ale taky věřit sobě a v sebe, v sílu v nás, kterou je potřeba probudit,“ řekla Hrachovcová.

"Já v nadpřirozené věci věřím a magie se nebojím, říkám o sobě, že jsem taky tak trochu čarodějka. Amulet lásky jsem zatím ještě nevyráběla, ale nějaké rituály už jsem podstoupila," práskla na sebe Křížová.

Foto: Archiv FTV Prima