Světlo světa spatřila kniha, která je v mnoha ohledech revoluční. Představa, že i s alkoholem se dá hubnout, totiž boří všechny zažité mýty!

Není divu, že publikace Hubneme s alkoholem známého odborníka na výživu a trenéra Víta Chaloupky vzbudila velký ohlas. Alkohol totiž všechny diety bez milosti zakazují, k velké nelibosti většiny hubnoucích.

"Tu knihu jsem ještě nečetl, ale její název mne přesvědčil o tom, že konečně přijde na trh novátorské dílo. Já tvrdím odjakživa, že alkoholem, v mém případě vínem, se nejen hubne, ale tento mok prospívá zdraví," pochvaloval si kmotr knihy, režisér Jiří Adamec.

"My si doma s manželkou dopřáváme téměř denně dvě dvojky, protože prý podle odborníků, jedna je pro tělo málo a neléčí. Takže proto dvě a já doufám, že dnes křtěná kniha mi tuto pravdu zcela jistě potvrdí," nechal se slyšet za souhlasného přikyvování manželky.

Kromě něj si na novou knihu do restaurace Puškin přišli připít také bývalý boxer Rostislav Osička, někdejší televizní hlasatelka Jaroslava Panýrková nebo Zuzana Bubílková.

Vítek Chaloupka se svou novou knihou Hubneme s alkoholem a sličnými hosteskami.

Foto: Herminapress.cz