Herec Igor Bareš (48) se těší na novou roli! Jeho manželka, herečka Antonie Talacková (35) mu v polovině prázdnin porodí chlapečka. Doma už mají tříapůlletou dcerku Toničku.

Miminko se má narodit v srpnu a manželé už pro ně mají vybrané i jméno. "Chlapeček se bude jmenovat Petr podle mého bratra, kterého jsem nepoznal," vysvětlil herec, jenž se před časem nechal slyšet, že mu stačí dvě dcery – sedmnáctiletou Sonju má z předchozího vztahu.

"Protože ani já, ani žena nemáme sourozence, naše rodina je velmi malá. Rozhodli jsme se ji proto trochu rozšířit, další dítě je tedy plánované," svěřil se Bareš.

"Na syna se samozřejmě těším, jen se trochu obávám, jestli pro něj budu dost dobrý tatínek, protože jednak už mám svůj věk a jednak neumím ty běžné věci, které by tatínkové umět měli," poznamenal herec se svým typickým černým humorem.

S manželkou se nyní setkává také na prknech, co znamenají svět. Účinkují spolu v představení Jenom život Činoherního studia Bouře, v němž ztvárnili bývalé manžele, kteří se střídavě starají o společného syna.

"Hrajeme spolu moc rádi, ale teď si budeme muset dát pauzu. Poslední představení máme 14. května v Divadle v Rytířské, pak půjde žena na mateřskou. Tonička je silná žena a tvrdí, že do divadla se vrátí už od října. Tak uvidíme," dodal Bareš.

Foto: Archiv Činoherního studia Bouře