Herec Radúz Mácha (26), který má na svém kontě zkušenosti například z Národního divadla, se nebrání ani "výletům" do jiných odvětví.

Poslední dobou ho docela začal lákat modeling. "Focení pro mě byla zajímavá zkušenost, bral jsem to jako roli. Nejdřív jsem byl trochu nejistý, před kamerou musí být člověk co nejvíc civilní, fotograf po mně naopak chtěl různé pózy. Musel jsem si taky chvíli zvykat na účes, který jsem měl na hlavě, v civilu nosím vlasy jinak," smál se Radúz při nedávném focení.

"Mám rád uvolněnou eleganci, poměrně často nosím džíny, tričko a košili nebo sako. Proto mi vyhovuje, že i v roli policajta Jaryna v seriálu Cesty domů mám podobné oblečení, jaké nosím v civilu," pochvaluje si.

"Dobře se cítím i v obleku, ale nemám rád třeba roláky. A nikdy bych si na sebe nevzal obtažené, třeba kožené kalhoty," říká herec.

A kolik je schopen za oblečení utratit? "Asi nejdražší kousek, který mám ve skříni, je jedno sako. Koupil jsem si ho ve Vídni a utratil za něj většinu peněz, co jsem s sebou měl. Na co si potrpím, jsou boty," dodal Mácha, který naposledy fotil se svou hereckou kolegyní ze seriálu Ivou Kubelkovou.

Foto: Archiv