Slušnost, empatie a pokora! Hollywoodský švihák John Travolta (59) se na karlovarském festivalu ukázal v tom nejlepším světle, a "vyškolil" tak zpovykané tuzemské hvězdy a hvězdičky.

Hvězda filmů Pulp Fiction nebo Pomáda, šťastný a hrdý otec dcery Elly a syna Benjamina a v neposlední řadě také spokojený manžel herečky Kelly Preston.

Kromě toho usměvavý chlapík, který si sice nechává "nastřelovat" vlasy, ale hollywoodský diktát krásy bere s nadhledem. Místo hektolitrů šampaňského si dá raději kvalitní černý čaj a fanoušky vždy vítá s otevřenou náručí.

Nezvrací na kolonádě, nevodí si na pokoj vyzývavé dívky, které chtějí "dostat" hvězdu. Nezakrývá si ústa rouškou a nejistí se ani slunečními brýlemi. Proč taky?

Travolta ve Varech dokonale vyškolil všechny ty, kdo si hrají na honoraci, a přitom známému herci nesahají ani po kotníky. Prost skandálů se filmovým festivalem nesl jako pomyslný vítěz. Svým přístupem, otevřeností a dobrou náladou si právem získal většinu hostů.

S jeho odletem do vlasti ale nastává otázka, proč se tak nechovají i některé naše hvězdy? Naštěstí se i v českých luzích a hájích najdou tací, kteří srovnání s Travoltou jistě snesou. Mezi takové osobnosti jistě patří i návrhářka Beata Rajská, která se s ním velmi ochotně a ráda vyfotila.

Travolta-Rajska

Foto: Herminapress.cz