Ihned po skončení soutěže Sabina zamířila do studia v Bratislavě, aby natočila a v rekordně krátkém čase vydala desku. Album vyjde necelý týden po Grandfinále!

Deska je poskládána hlavně z písní, kterými se Sabina prezentovala během televizních klání a které ji vynesly titul Česko-Slovenská SuperStar 2013. Příznivci zpěvačky se mohou těšit na její interpretace hitů What’s Up, One Of Us nebo Bitch. Pochopitelně nechybí ani vrcholné číslo z Grandfinále, skladba Cry Baby od Janis Joplin, kterou Sabina uchvátila porotu i diváky v sále a u TV obrazovek.

V bratislavských Kramároch se „pásy točí“ na plné obrátky. Nahrávání probíhá zároveň ve čtyřech studiích. Zatímco Sabina zpívá, ve vedlejší místnosti se její party čistí a stříhají, v dalších se následně míchají do předpřipravených instrumentálních podkladů a připravují pro mastering. Vše jde podle plánu, pokud se nestane něco neočekávaného, bude nahrávka pro výrobu kompletně připravená ve čtvrtek ráno. O několik hodin později se hotové CD pokřtí na tzv. dotočné SuperStar v centru Prahy.

Sabina_album_cover

Ve stejný den jako album vítězné Sabiny vyjde také deska druhého finalisty Štefana ITCHO Pčelára. Nabídne všechny zásadní písně z televizních vystoupení – nezapomenutelnou Impossible od Jamese Arthura, Hollywood Hills (Sunrise Avenue) i oba hity Coldplay. Nemůže scházet ani energická Dance With Somebody od Mando Diao, kterou si Štefan sám vybral pro Grandfinále.

Itcho_album_cover

Foto: Herminapress a Emi music