Ivana Andrlová (52) bývala velmi vytíženou herečkou, bez které se neobešel nejeden film, televizní inscenace nebo pohádka. Nyní je kromě seriálu Sanitka 2 k vidění hlavně v divadle.

"Pokračování Sanitky beru hlavně jako krásnou příležitost potkat se s původními postavami, mojí tehdejší seriálovou rodinu, protože s těmi novými jsem skoro nepřišla do styku," zavzpomínala na natáčení.

"Jako comeback to ale nevnímám. Zas tolik nových nabídek nemám" dodala Andrlová, která se ale o to víc věnuje divadlu. Září v souboru Háta, který je pravidelně k vidění na prknech divadel Palace a Bez zábradlí.

Kromě toho si ale s radostí našla čas na focení pro nový kalendář Nadačního fondu Kapka naděje, který se nese v duchu světových vynálezů. Při focení se proto sešla se svým někdejším hereckým partnerem Janem Čenským, s nímž zazářila například v oblíbené hudební pohádce Princové jsou na draka.

Se zmíněným kalendářem je úzce spojen i velký benefiční koncert, který se uskuteční 12. prosince v O2 Areně, kde vystoupí mimo jiné Kabát, Marta Jandová, Wanastowi vjecy, Marek Ztracený, Mandrage,Voxel nebo David Deyl. Vstupenky budou směnitelné za starý mobil od 15. listopadu na vybraných sběrných místech.

Foto: Herminapress.cz