Herečka Klára Jandová (33) rozhodně netroškaří! Domácnost s ní sdílí hned tři jezevčíci – Ahur, Ambra a Eliška, na které nedá dopustit. Jak jsou na tom ostatní herci ze seriálu Cesty domů?

"Teď momentálně máme doma navíc krásné nadělení, Ambra porodila čtyři štěňátka. A protože Eliška, babička těch mrňousů, se o ně chce taky starat, tak je musím trošku korigovat," nechala se slyšet Jandová.

"Porod byl trochu složitější, musel nám pomoct pan veterinář Alois Láznička, který pomáhal na svět už Ahurovi a Ambře. Narozeniny pejsků vždycky slavíme, dostanou pokaždé dort z mrkve a vepřových nožiček. Ale že existuje nějaký Mezinárodní den zvířat, nevím, takže ho ani neslavím," prozradila.

Martin Kraus žije na statku, kde jeho rodiče chovají na čtyřicet koní, mají dva psy a několik koček. "Život bez zvířat si moc neumím představit. U koní jsem v podstatě vyrostl, motal jsem se kolem nich odmalička. Zní to jako klišé, ale je pravda, že nejhezčí pohled na svět je právě z koňského sedla," říká český Belmondo.

Vytížená herečka a moderátorka Tereza Kostková ví, že si zvíře z časových důvodů nemůže dovolit. I když její synek Toník by si zvířátko prý přál. "Ale i on ví, že pořídit si domácího mazlíčka a pak na něj nemít čas, by pro zvířátko bylo trápení. Tak se na ně chodíme dívat do zoologické zahrady," vysvětlila Kostková.

Na mazlíčky dalších hvězd oblíbeného seriálu se podívejte v následující galerii.

Foto: FTV Prima