Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (33) se díky svým jazykovým schopnostem zdaleka nemusí omezovat jen na české luhy a háje. S klidným svědomím může expandovat i za hranice!

Miláček publika, který za nedlouho vyjede na turné s hitmakerem Michalem Davidem, si může mnout ruce. Je v kurzu ve své vlasti, kde boří žebříčky hitparád i prodejnosti desek. Dost možná ale brzy uspěje i za hranicemi.

"Nejradši mám vlasové přípravky, které voní medem," nechala se slyšet Vondráčková, jejíž bujnou kštici by jí mohly závidět leckteré hvězdy zahraničního kalibru. Nejedna z nich si přitom přišla na pěkné peníze poté, co se stala tváří některého z vlasových přípravků.

Maminku malého Matyáše, kterého má s hokejistou Tomášem Plekancem, tak dost možná brzy uvidíme nejen na plákatech s šoumenem Davidem, ale i v některé z reklam na vlasové přípravky. Ve prospěch Vondráčkové přitom hovoří i fakt, že jí zdravě, nepije alkohol a je zarytou nekuřačkou, což kadeřím víc než svědčí.

Kromě nesporného hereckého talentu tak hvězda snímku Babovřesky může za hranice vyvážet i zaručeně bujnou hřívu. Pokud si tedy k vlasům, které nedávno "prodala" i ve svém novém klipu Zombie, nepomohla v některých ze salonů. I když v jejím případě se by se nám tomu snad ani nechtělo věřit! Co myslíte?!

Vondrackova_vlasy

Foto: Herminapress.cz