Herečka Vanda Hybnerová (45) patří mezi naše nejvýraznější divadelní hvězdy současnosti. Září i v televizních seriálech a filmech, nicméně i ona musí dodržovat pravidla v prostředcích městské hromadné dopravy.

Možná se zrovna vracela z úspěšného divadelního představení, možná jen z posezení s kamarády, v každém případě ji v noční tramvaji v centru Prahy nedávno překvapil revizor. V tomto případě navíc nešlo o nové nastudování Gogolovy stejnojmenné klasiky.

Málokdo by ho v takovou hodinu čekal, dokonce i hvězda seriálu Ulice byla dost zaskočená. "Nemohla najít lístek, anebo zapomněla doma tramvajenku, v každém případě platný doklad u sebe neměla," svěřil iGlanc.cz svědek události.

"Chvíli se s revizorem dohadovala, po chvíli mu ale podala svůj občanský průkaz. Ten všechno vyplnil a vydal jí doklad s poučením, že se má dostavit, aby zaplatila pokutu," dodal náš zdroj s tím, že jej ve finále Hybnerová rozcupovala na malé kousky.

"Prý jestli to má zapotřebí," volala na strážce dopravního pořádku v jedné z tramvají. Nezbývá než doufat, že známá herečka na MHD v Praze nezanevře.

Kdyby jezdila do divadel, na jejichž prknech exceluje, vozem, už tak komplikované situaci s parkovacími místy by tím jistě neprospěla.

 

Foto: Herminapress.cz