Herečka Jitka Čvančarová (35) je poslední dobou často středem pozornosti. K její lítosti to ale není skrze nové televizní a filmové počiny, či dokonce charitu, které se už léta věnuje.

V tomto případě je předmětem zájmu z úplně jiného důvodu. Na pořadu dne je obvykle její váha nebo přešlapy na poli módy, které ale ve výsledku beztak vždycky souvisí s údajnými kily navíc.

Není divu, že to Čvančarovou občas rozladí, i když se to snaží brát s nadhledem sobě vlastním. Přitom není důvod, aby se na ní, ani jiné ženy, které nemají "třicet kilo i s postelí", pořádaly div ne hony na čarodějnice.

Jitka si naštěstí velmi dobře uvědomuje, že důležitejší než postava ze žurnálu, je třeba spokojené manželství, zdravé a šťastné dítě, blízcí a přátelé a v neposlední řadě také dobré jídlo a pití.

Navzdory všem módním mudrlantům pak nosí, co se jí líbí. Naposledy jsme ji zastihli v zimním kabátu rudé barvy, kterou má Jitka moc ráda. Zbytek modelu pak zvolila v černé barvě, která co do obliby soupeří s již zmíněnou červenou.

Jitka Cvancarova

Foto: Herminapress.cz