Zpěvák a bývalý tělocvikář Martin Maxa (52) konečně pochopil, jak ho chtějí fanynky vidět. Jeho písničky už moc netáhnou, na propadák v podobě muzikálu Naháči by navíc raději zapomněl.

"Chvíli jsem váhal, zda vzít roli v komedii Kšanda, ale přesvědčil mne scénář. Podle mne je to velice vtipná hra o charakterech a praktikách mocných, při níž se divák opravdu pobaví," vysvětlil Martin.

Hraje podvodníka střihnutého gigolem, který svádí manželku politika. Navíc se na jevišti předvede více než spoře oděný, což budou jistě kvitovat zejména divačky.

"Je to prima záporák, takový i stárnoucí seladon, a to se mi líbí. Navíc hra je ze žhavé současnosti a diváci v ní uvidí to, o čem si denně čtou v novinách," upřesnil Maxa. Pražská premiéra Kšandy bude 30 března v Divadle U hasičů.

"Koupil jsem si několik nových pláten, doma v Litvínově pomalu dokončuji přestavbu a úpravy ateliéru a koncem letošního nebo začátkem příštího roku bych chtěl uspořádat výstavu. Mám toho tedy na práci docela dost," dodal zpěvák.

 

Foto: Herminapress.cz