Oživit zašlou slávu nebo zapomenout na nedávné hříchy? Hvězdy i hvězdičky českého showbyznysu zkoušejí téměř vše, co by je mohlo udržet v povědomí publika. Jak úspěšně? To posuďte sami!

Na večírku jedné televize se sešla velmi různorodá partička. Nechyběl například zpěvák Bohuš Matuš (39), který snad víc než hlasovým rozsahem fascinuje počtem pokrývek hlavy.

Matus

Tentokrát vyměnil šátek za sportovní čapku, ke které si vzal také ležérní mikinu. Výraz "postřelené laně" či "zpráskaného" štěněte, chcete-li, ale zůstal, stejně jako prkenný postoj s rukama v kapsách.

Mattioli

Čas na zábavu a pár hezkých snímků si našli i italský zpěvák Davide Mattioli (45) a jeho nohsled Andrea Andrei (38) – dvojice, která spolu nejen zpívá, ale i chodí za zabávou.

Jejich dostaveníčko v podniku, který zlí jazykové označili za "poněkud vykřičený", by ale jistě rádi vymazali z paměti. Tentokrát ale přišli ve vší počestnosti, přičemž Andrei se pochlubil parádní péřovou bundou, kterou mu všichni hosté záviděli.

Simunek

Pozadu nezůstal ani "pohádkový" Mirek Šimůnek (35), který se poté, co zjistil, že i za mořem je chleba o dvou, leckdy oschlých kůrkách, vrátil na rodnou hroudu a moderuje, co mu přijde pod ruku. Bůhví odkud si ale přivezl tajuplný zvyk dávat si brýle na břicho. Doufejme, že si je příště nedá ještě níž!

Foto: Herminapress.cz