Její vzhled si okamžitě zamilujete! Kabelka Frida z nové kolekce značky Baldini je nadčasově elegantní a s noblesou a šarmem vyzařuje radostnou atmosféru. 

Můžete si vybrat ze čtyř stylů, přičemž sofistikovaná černo‐bílá z krajty mřížkované se prodává vedle Milána a Paříže jen v Praze, a to díky tomu, že zde Baldinini slaví patnácté výročí.

Stejně jako ikonická kabelka Anastasia téže značky má i Frida dvojité dno, tedy zespodu ještě jednu vysoce praktickou přihrádku, kam ukryjete například balerínky na večer. Horní a spodní část kabelky jsou od sebe odděleny kovovým proužkem s mechanickým zavíráním, obě části mají také odlišnou barvu a jsou i z jiného materiálu. Různé styly kabelek Frida uspokojí všechny vaše nálady i potřeby. Jste zrovna v rozverném hravém rozpoložení? Pak sáhněte po pestrobarevné variantě plné lučních motýlů. Spodní část může být v jemně bílé barvě nebo kontrastní černé.

Dvojité uši kabelky vám umožní mít ji elegantně zavěšenou na předloktí i pohodlně usazenou na rameni, jednoduchý vnitřek kabelky uzavřete na zip. Ať už si zvolíte kteroukoli variantu, Frida bude vždy vysoce elegantní kabelka vhodná pro mimořádné příležitosti ukrývající všechna vaše tajemství.

www.baldinini.cz

Foto: Archiv