Zpěvačka Ilona Csáková (42) celý život řešila kila a s většími či menšími úspěchy držela nejrůznější diety. Zlom nastal poté, co se stala matkou Daniela (4) a Dominika (1).

Boj s kilogramy odložila na neurčito a věnovala se raději dětem a rodině. Až když mladší synek trochu odrostl, začala se oblíbená zpěvačka zajímat o to, jak účinně a zdravě zhubnout, aniž by držela nesmyslné a zdraví poškozující diety.

Upravila jídelníček, přidala trochu pohybu a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Csáková se tak rok po porodu ve společnosti objevila štíhlejší o několik kilogramů.

"Jsem šťastná matka, která má zdravé děti. Proto pokud můžu trochu svého času a lásky věnovat těm, kteří tolik štěstí nemají, ráda to udělám," řekla Ilona, kterou jsme zastihli na akci Armády spásy Strom splněných přání v obchodním centru Šestka.

"S Armádou spásy spolupracuju už několik let. Jsem ráda, že jsem mohla rozsvítit další strom pro děti z azylových domů a předat šek na 20 tisíc korun," dodala Csáková, která s charitativní organizací spolupracuje už několik let.

Foto: Archiv