Pokud tápete v módě, nevíte jak přesně kombinovat nebo třeba co se aktuálně nosí, navštivte zajímavou módní akci nazvanou Grace'n'Glamour, kde se budou prezentovat čeští módní návrháři a šperkaři. A kdo ví, možná vás jejich tvorba natolik uchvátí, že si nějaký jejich výtvor odnesete domů. 

V sobotu 15. června se odehraje již třetí ročník v hotelu Thalia na Národní třídě v Praze. Kolekce designérů, které budou představeny, jsou navrhovány pro ženy i muže, kteří si umí budovat svůj vlastní styl a jejichž představa o dokonalém šatníku nezačíná na prahu Pařížské ulice.

Na červnové Grace'n'Glamour se představí Pavel Ivančic, Ivana Follová, Šárka Šišková, Kateřina Geislerová, Monika Drápalová, Hana Stocklassová, Zdeňka Imreczeová nebo Iveta Pecuchová. Dále se budou prezentovat návrhářky Jana Minaříková, Monika Roženková a Barbora Divínová & Nová Róba. Klobouky opět zastoupí modistka Jolana Kotábová. Ručně šité kabelky a doplňky předvede značka La Mode de Bohēme. Ze šperkařů se můžete těšit na Lubora Bauma a Michala Kadaníka.  Nebude chybět ani móda pro pány, kterou zastoupí značky SISTERSCONSPIRACY, Kristýna Kubištová, RITORE a nová módní značka Fiorina Fury.

A protože nejen móda je důležitou součástí sebeprezentace, budou zahájeny v červnu pod hlavičkou Grace'n'Glamour lifestyle společně s Chantal Poullain a Janem Čenským semináře o tom, jak nejlépe umocnit své osobní kouzlo. Společně s nimi můžete strávit víkend 8. a  9. června v designovém hotelu Kokořín, zasazeném do úchvatné přírody kokořínského dolu.

Více na: www.gracenglamour.cz

Foto: Archiv