Moderátorka, herečka a vicemiss 1996 Iva Kubelková se nám při slavnostním otevření nejnovější kliniky Yes Visage plastická chirurgie svěřila, že v mládí měla mindrák z toho, že má příliš velká prsa. Paradoxně je bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra několiknásobnou vítězkou soutěže o nejkrásnější česká ňadra. 

"Chodím do yes visage pravidelně na řasy, v tomto směru se o mě starají velmi hezky. Asi před rokem se mi objevila opravdu hluboká vráska na čele mezi obočím, takže jsem si po poradě s paní primářkou Kafkovou nechala udělat výplň pomocí kyseliny hyaluronové. Do botoxu se mi nechce, jsem ráda přirozená," nechala se slyšet Iva, když jsme se jí zeptali, jestli své kráse nějak pomáhá.

Se svými ňadry se smířila, takže služeb plastického chirurga v tomto ohlednu určitě nevyužije. "Mnohdy mi pozornost, která se upínala k mému poprsí, vadila. Časem jsem se s tím smířila, má prsa jsou mojí součástí. Paradoxně mi s tímto problémem pomohlo mateřství. Obě děti jsem dva roky kojila a poté jsem měla pocit, že se mi prsa podstatně zmenšily. Najednou zkrátka nabraly normální velikost," vysvětlila Kubelková, jež slavnostní otvíračku moderovala.

"Jsem zastáncem přirozené krásy a pokud nebudu mít nějaký zdravotní problém, tak si troufám říct, že se mi plastická chirurgie asi vyhne. Ale chápu ženy, které se nějaký zkrášlující zákrok rozhodnou podstoupit a vylepšit tak kvalitu života ze svého pohledu," dodala.

Foto: Herminapress