Modelka a moderátorka Iva Kubelková (36) má zbrusu nový účes! Vlasy si nechala zkrátit a konce zesvětlit. Poprvé ho ukázala na slavnostním galavečeru soutěže Žena regionu.

"Takové změny moc dopředu neplánuji, vždy mě to napadne až přímo u kadeřnice," prozradila Kubelková, která na slavnostní vyhlášení vítězek celonárodní soutěže přišla i se svým partnerem.

"Galavečera Ženy regionu jsem se zúčastnila už loni a stejně jako předtím i letos jsem si to zde moc užila," pochvalovala si Iva, která se začala věnovat hře na klavír.

"Chodím do lidušky a beru hodiny klavíru, hrála jsem na něj, když jsem byla malá, a nyní v dospělosti jsem se k tomu vrátila, najednou jakoby mě to volalo zpět," překvapila kráska, která už má naplánovanou letní dovolenou.

"Pojedeme s dětmi do Itálie na 14 dní, byli jsme tam loni a máme takové krásné strategické místo asi 30 kilometrů od Benátek. Jsme na jednom místě a děláme si výlety do okolí, a navíc i ta devítihodinová cesta pro děti je ještě relativně únosná," nechala se slyšet Kubelková.

Foto: Archiv