Herečku a moderátorku Ivu Pazderkovou (33) nechávají kila navíc v klidu. Hvězda pořadů Pekelná výzva nebo Na stojáka totiž moc dobře ví, jak s nimi zatočit, ba co víc, ani deko nepřibrat!

"Ta trasa má tři kilometry, ale uběhla bych to klidně dvakrát, protože sportuji," řekla pro iGlanc.cz jedna z nových hvězd pochodu Avon proti rakovině prsu, který startuje 8. června na Staroměstském náměstí.

"Chodím běhat třikrát, někdy i pětkrát v týdnu, záleží na mém časovém vytížení. Ale stane se také, že se k tomu vůbec nedostanu. Dělám ale více sportů," pochlubila se Pazderková. "Obvykle běhám sama, ale na Avon pochod se těším už jen proto, že náš půjde nebo poběží víc a bude to pro dobrou věc," dodala herečka, která radikálně zkrátila svoji blonďatou hřívu.

Receptem "Blbé blondýny" na štíhlou postavu tak rozhodně není nějaká přihlouplá dieta, ale pravidelný pohyb. O čemž se už za necelé dva měsíce můžete přesvědčit na vlastní oči, pokud se spolu s ní vydáte na pochod s cílem ve Žlutých lázních. Spolu s ní půjde i Simona Stašová, Monika Absolonová, Olga Šípková nebo hvězda Glancu Halina Pawlowská. A samozřejmě nebude chybět ani Glanc!

Foto: FTV Prima