Drobná herečka Ivana Jirešová se rozhodla vyrazit na párty, kde tekl rum proudem. I maminky se přece musí někdy odreagovat! Ivana byla navíc ukrutně trendy – na hlavě si vytvořila nepřehlédnutelný drdol.

Posledním velkým hitem, kterému podléhá spousta zahraničních, ale i českých celebrit jsou totiž drdoly! Ovšem ne jen tak ledajaké,tahle účesová, lehce výstřední kreace, nesluší úplně každému. Musíte si totiž vyčesat vlasy zcela do hladka a drdol, který vypadá trochu jako donut nebo bagel, je samozřejmě také hladký. Jestliže tedy máte jen trochu nějaký nedostatek, jako odstálé uši nebo šišatou hlavu, bude to hned vidět!

Pokud nemáte dostatek vlasů, nebo je máte moc jemné, prodávají se v obchodech vychytávky, které vypadají jako houbička na mytí nádobí a říká se jim „hot buns“. Pomocí tohoto šidítka navodíte dojem hustých vlasů, které tvoří výsledný drdol. Samozřejmě jsme se Ivany zeptali, jestli i ona používá tyto moderní vynálezy.

„Kdepak, to je všechno jenom moje hříva! Ovšem samozřejmě, že tyhle zlepšováky znám. Je to mnohem lepší, než si do drdolu rvát suchou housku jako to dělávala moje maminka,“ smála se herečka. Rozhodně souhlasíme s tím, že naše maminky a babičky musely být opravdu vynalézavé a dokázaly si poradit v každé situaci. Naše rozmazlená generace už podobné věci nezná!

Foto: Herminapress