Zpěvačka Iveta Bartošová (47) znovu šokuje! Tentokrát ovšem velmi příjemně. Zatímco v létě si se svým životem nevěděla rady a prožívala jeden karambol za druhým, nyní  je všechno jinak!

V létě jsme se rozhodli, že vás, čtenáře Glancu, nebudeme životními eskapádami známé zpěvačky příliš zatěžovat a jí dopřejeme klid na to, aby se dala dohromady.

Mediální štvanice, která se jejím odjezdem do Itálie rozpoutala, by totiž na klidu nepřidala ani psychicky odolnějším jedincům. Nyní to ale konečně vypadá, že se v životě Bartošové začalo blýskat na lepší časy.

Na České slavíky přišla ve skvělé kondici. Výrazně zhubla, nechala si prodloužit vlasy, zmizel nepřítomný výraz ve tváři a v neposlední řadě také problémy s artikulací.

Neuvěřitelná proměna, která si v ničem nezadá s legendou o bájném ptáku Fénixovi, který povstal z popela. Léčitel Jan Saavedra, který Ivetě pomáhá, odvedl skvělou práci.

"Na tento večer jsme s manželem moc těšili, protože Jana Krause a jeho humor máme moc rádi," nechala se slyšet zpěvačka, která po dlouhé době vypadá opravdu spokojeně.

Slavnostní večer si ale nenechaly ujít ani další známé páry, nechyběli například Andrej Babiš s manželkou Monikou, Tereza Kerndlová s René Mayerem nebo Agáta a Jakub Prachařovi.

Foto: Herminapress.cz