Ta má ale štěstí. Modelka a moderátorka Iveta Vítová (30) se měsíc po porodu dcery Anetky ukázala ve společnosti a všechny šokovala tím, že je téměř na své váze!

"Nejsem stoupencem drastických diet, k nímž se uchylují některé maminky, to mi přijde postavené na hlavu. Já mám to štěstí, že jsem už téměř na své váze," pochvalovala si Iveta na vyhlášení castingů k jubilejnímu 10. ročníku České Miss ve sky baru Cloud9 v hotelu Hilton.

"Nebudu zastírat, že první týdny po porodu byly náročné, to ale zná asi každá maminka. Teď už malá spí i tři hodiny v kuse, takže leccos stihnu, v noci někdy i pět, je to zlatíčko," nechala se slyšet Vítová, která díky mateřství celá září.

"Manžel taky pomáhá, samozřejmě s ohledem na pracovní vytížení, ale vyměnit plínky mu problém opravdu nedělá," smála se sympatická moderátorka.

Castingy České Miss se rozjedou už 23. listopadu na pražském Chodově. Novou královnu krásu pak diváci a porota zvolí příští rok v březnu, předtím finalistky čeká soustředění na ostrově Mauricius.

Foto: Herminapress.cz