Tak, milé dámy, dostala jsem 27 dotazů a, protože jsem líná, odpovím vám tradičně na tři.

Znuděná v manželství Milá Gabrielo, jak se zbavit legálně a v mezích zákona manžela, který vás už vůbec nebaví? Hm. Neměla by o něj zájem nějaká vaše nezadaná kamarádka? Já osobně mám nezadané kamarádky tři. Jana chce muže, který by se o ni staral, měl rád klid, zvířata i jejího starého otce a byl by natolik zručný, že by jí pomohl opravit chalupu. Taky by ovšem chtěla, aby ten její partner byl inteligentní, aby si s ním mohla inteligentně povídat o kultuře, a taky by si přála, aby měl auto a smysl pro humor.

Irena chce taky najít muže. Potřebuje, aby ho zajímala esoterika, aby byl vegetarián, a aby upřednostňoval něhu před brutálním sexem.

Alena by nejradši lékaře. S vilou, autem, chalupou. Bez dětí, bez sourozenců i bez rodičů. Alena chce primáře, který ji bude milovat víc než ona jeho (což je téměř zaručené, protože Alena vlastně nikdy nikoho VÍC nemilovala), a proto bude nesmírně poctěn, když jí bude moci dopřávat vše, co si bude její veličenstvo (Alena velkolepá) přát.

Takže, milá Gábino, jestli je váš manžel šikovný, laskavý, něžný, vzdělaný, alternativní boháč, tak ho klidně můžete vykopnout a mé přítelkyně se ho ochotně ujmou. A jestli je váš muž nudná, líná lemra, tak… legální cesty asi neexistují. Jedině snad… lze se na budižkničemu vykašlat, žít si po svém a čekat, až ho to samotného přestane bavit.

Cože? Že váš muž není nemrcouch, ale že jste znavená jeho neutuchající aktivitou, srdečností i láskou?! Hm… V tom případě okamžitě žádám o jeho adresu! Chci vašemu muži napsat, aby vás – zhýčkanou, povrchní a hloupou – úplně legálně kopl do p..... !

Jak na cizoložnici Milý Kájo, co dělat, když svou partnerku podezříváte z nevěry? Je několik variant:

a/ Nedělejte nic! Třeba ji to přejde!

b/ Přitlačte ji ke zdi a zaútočte na ni, s kým se stýká a proč! A když se přizná (což nepředpokládám), tak jí navrhněte, že si tedy taky začnete románek s nějakou mladší kamarádkou.

c/ Začněte si vztah s mladší kamarádkou bez ohledu na to, zda je vám vaše žena nevěrná nebo ne. S tajením vlastní nevěry budete mít tolik práce, že vám na sledování manželky nezbyde energie ani čas!

Přednosti housenky Milá Aneto, pokusím se vaši otázku nebrat jako drzost. Samozřejmě, že NEZNÁM žádnou zaručenou dietu… Líbí se mi nicméně velmi vtip, který mi včera poslala má kamarádka.

„Ach, jak nádherné je být housenkou! Žereš, žereš, žereš a … probudíš se krásná!“

Pište, pište na iglanc@iglanc.cz! Zajímáte mne!