Malý zázrak! I když to celý den vypadalo na vytrvalý déšť a průtrže mračen, navečer se počasí umoudřilo a přehlídka modelů Beaty Rajské ve znamení České Miss nedaleko Vyšehradu mohla začít!

Hosté, kteří se shromáždili na zahradě restaurace Bastion, mohli obdivovat nejen nádherné modely úspěšné návrhářky, ale celou řadu českých krásek.

Kratochvilova Gabriela

Na mole se jako jedna z prvních objevila úřadující Česká Miss Gabriela Kratochvílová (23), které zřejmě nejvíc slušely šaty barvy champagne s odhalenými zády. A samozřejmě i její odzbrojující úsměv, který tahle rodačka z Chotěboře snad nikdy neztrácí.

Leova Monika

Zahanbit se nenechala ani česká Miss Earth Monika Leeová (21), která narozdíl od podmračených a neduživých modelek známých z přehlídek světových návrhářů, rozdávala úsměvy na všechny strany.

Bartosova linda

I Česká Miss World 2012 Linda Bartošová (19) dokázala, že na tuto akci určitě patří! Kráska, která má za sebou i úspěšný debut reportérky, byla ozdobou slavnostního večera, podobně jako další přítomné missky Alena Prešnajderová, Tereza Chlebovská nebo Lucie Kovandová.

Úspěch přehlídky pak přítomné krásky společně s dojatou návrhářkou zapily, jak jinak, sklenkou vychlazeného Bohemia Sektu, který dal alespoň na chvíli zapomenout na uplakaný měsíc lásky.

Foto: Herminapress.cz