Moderátorka Jana Adamcová (40) si ráda dopřeje exkurzi do některé z exotických kuchyní. Oslovila ji například ta z jihovýchodní Asie. U svého manžela, režiséra Jiřího Adamce (65), by s ní ale nepochodila.

"Jiří si na speciality nepotrpí, je totiž český klasik a zaujme ho více knedlo zelo vepřo než bambusové výhonky s něčím. My s dětmi ale rádi ochutnáme," nechala se slyšet na brunchi ve známé restauraci SaSaZu.

"Zdejší asijské pochoutky jsou vyhlášené a já je můžu. Děti asi dají spíše přednost smaženým řízečkům s hranolky, které tu naštěstí mají také," vysvětlila Adamcová.

Čas na dobré jídlo, ale i možnost vyzkoušet si letecký simulátor iPilot si našli i Katka Kristelová s přítelem Kazmou. "Já moc na vaření nejsem, i když pár receptů mám a občasné vaření zvládám, hlavně italskou kuchyni," nechala se slyšet moderátorka.

Nechyběla ani Petra Svoboda, která dorazila s dcerou Ráchel a kamarádkou. Sexy hvězda Novy ale klidu na stolování moc neměla, protože její milovaná ratolest si zamilovala dětský koutek, kde vyžadovala maminčinu přítomnost.

Foto: Herminapress.cz