I když Felix Slováček (70) nedávno oslavil významné životní jubileum, na nedostatek elánu si nemůže stěžovat. A když je potřeba, nechá si vlít energii přímo do žil.

U svého lékaře Dalibora Zemana, který se už deset let stará o pacienty ve své ortopedické ordinaci, nedávno poprvé podstoupil infuzní terapie vitaminu C.

Ten je životně důležitý pro normální průběh fyziologických reakcí, podporuje detoxikační reakce v játrech, tvorbu kolagenu, metabolizmus tuků, a je samozřejmě důležitý v prevenci proti infekcím, alergiím, kardiovaskulárním poruchám, zánětům kloubů a nádorovému bujení.

S doktorem Daliborem Zemanem v jeho říčanské ordinaci.

"Vzhledem k pracovnímu vytížení jsem takovou možnost přivítal. Bude to znít jako klišé, ale cítím se jako znovuzrozený, tak mě pan doktor Zeman teď ve své ordinaci jistě uvidí častěji," usmíval se spokojený Slováček. Kdo ví, možná se brzy rozhodne i pro další proceduru.

Například autologní biologickou léčbu pomocí krevního séra upraveného technologií Orthokine. Tato metoda účinně podporuje obnovení kloubní chrupavky a zastavuje degenerativní proces.

Felix Slováček o své zdraví pečuje a pravidelně navštěvuje lékaře.

Foto: Herminapress.cz