Hledáte neotřelé kousky z produkce skandinávských designérů? Moderní jsou především bytové doplňky inspirované stylem Nordic a Industrial. Převládají barvy jako bílá, černá, šedá, krémová nebo třeba tlumená modrá. Jestli oceňujete především kvalitu, čistý design a odlišnost, severský styl pro vás bude to pravé!

V interiéru inspirovaném severskou přírodou převládají surové přírodní materiály, jakými jsou dřevo (často s vintage úpravou), kámen a sklo. Skvěle zde fungují jednoduché tvary a charakteristické barvy. Skandinávský styl dokáže s lehkostí kombinovat moderní a tradiční materiály, používá přírodní tkaniny, svíčky… Je to styl, který dokáže interiér naplnit lehkostí a vzdušností v letních měsících a útulnou hřejivou atmosférou v zimním období.

Návrhy doplňků vycházejí z tradice skandinávského designu. Originální využití výrazných geometrických prvků s retro šarmem vytváří z každého výrobku nadčadsovou a velmi moderní záležitost. Utěrky, kuchyňské rukavice, prkénka, servírovací tácy, jídelní porcelán s geometrickými prvky… To všechno jsou kousky, které vnesou do vašeho interiéru příval nové energie.

Foto: www.2media.cz