Herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová (50) ví, jak se v parném létě osvěžit. Miluje vodu a do bazénu je schopná skočit klidně i oblečená!

Naposledy tomu tak bylo na soustředění projektu Talent La Sophia, který pomáhá dětem z dětských domovů nebo sociálně znevýhodněných rodin rozjet kariéru.

"Jsem s dětmi denně a fandím jim. Snažím se být nezaujatá a měřit každému rovným dílem. Občas je to těžké, máme tady kluka Dudlíka, kterému je teprve šest a má doma hned několik sourozenců," svěřila se Yvetta, která je na svůj projekt velice pyšná.

"Jsem z něj naměkko, třeba když hraje fotbal, ale zrovna dneska jsem ho sprdla tak, až se dám divil. Nechtěl jíst oběd a pak se dožadoval sušenky," řekla rázně.

Zejména mladí pánové pak ocenili fakt, že se soustředění zúčastnil také slavný fotbalista Tomáš Ujfaluši, který jim na tréninku nic nedal zadarmo.

"Yvetta si mě našla v Madridu, kde točila pořad pro Českou televizi. Říkala mi, že je její projekt hlavně o hudbě a mě napadlo do něj zařadit i sport," zavzpomínal na začátek spolupráce.

Foto: Herminapress.cz