Herečka Veronika Jeníková (49) hlásí velký comeback na filmové plátno. Vrátí se ve "dvojce" kultovního filmu Bony a klid, jehož první díl spatřil světlo světa v roce 1987.

"Bony a klid jsou mou srdeční záležitostí. Zažila a prožila jsem si toho při natáčení hodně a tuhle partu kolem mám ráda. I já okamžitě s velkou chutí na nabídku kývla," svěřila se.

Sympatická herečka, která měla ve filmu přezdívku Evička Tričko, ale nezahálela ani v uplynulých letech. Kromě divadla se blýskla v seriálech Ordinace v růžové zahradě nebo Cesty domů.

Premiéra pokračování kultovního filmu Bony a klid II nebude, jak by se očekávalo, v některém z lepších pražských kin, ale v Tipsport Aréně na Výstavišti, a to už 20. května.

Návštěvníky čeká přehlídka luxusních aut a hity Frankie Goes to Hollywood v podání živé kapely před halou. Angažováni byli i veksláci a chybět samozřejmě nebudou ani příslušníci Veřejné bezpečnosti, kteří budou podezřelým osobám, ale i těm ostatním, kontrolovat občanské průkazy.

"Jsem z toho tak trošku překvapen. Takový premiérový jarmark jsem neočekával, ale budiž, jsem sám zvědav, jaké to bude," nechal se slyšet režisér a scénárista jedničky i dvojky filmu Vít Olmer.

Foto: Herminapress.cz